Të zhveshur në mes të qytetit, qifti nuk i rezistojnë njëri-tjetrit - Bota Sot
Të zhveshur në mes të qytetit, qifti nuk i rezistojnë njëri-tjetrit

Bota e Yjeve

Të zhveshur në mes të qytetit, qifti nuk i rezistojnë njëri-tjetrit

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:47
Anton Danyluk dhe Belle Hassan

Ata u takuan gjatë sezonit të Love Island.

Dhe Anton Danyluk dhe Belle Hassan janë rikthyer në vendin ku gjetën romancën e parë, pasi shijuan festën e tyre në diell në Mallorca të martën.

Belle 21 vjeqare zgjodhi rroba banjo derisa shëtiste me të dashurin në një shëtitje romantike nëpër qytet./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat