Vogue Williams, thekson belin teksa shetitë në Londër - Bota Sot
Vogue Williams, thekson belin teksa shetitë në Londër

Bota e Yjeve

Vogue Williams, thekson belin teksa shetitë në Londër

Nga: Bota sot Më: 22 gusht 2019 Në ora: 17:14
Vogue Williams

Vogue Williams, është parë teksa shetit në Londër, të enjten, me një veshje mjaftë verore dhe me një kapelë e cila e bënte edhe më të veçantë stilin e saj, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është bërë një ikonë e modës falë stilit të saj magjepës dhe mjaftë mbreslënësndjenjës së saj magjepsëse të stilit.

Prezantuesja irlandeze, 33 vjeç, në një fustan të gjatë të bardhë dukej shumë elegante duke u vë në pah beli i saj dhe me kapelën e saj të thjeshtë dukej shumë tërheqëse nën rrezet e diellit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat