Sezoni i ri televiziv sjell një Orindë të re, moderatorja bën ndryshimin në pamje

Bota e Yjeve

Sezoni i ri televiziv sjell një Orindë të re, moderatorja bën ndryshimin në pamje

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 17:36
Orinda Huta

Moderatorja Orinda Huta është një ndër personazhet publikë më të dashur për publikun. Ajo merret me prezantimin e dy serialeve televizive "Jo vetëm modë" dhe "Porta e fatit".

Së fundmi, Orinda po bëhet gati për startimin e sezonit të ri televiziv. Moderatorja ka vendosur të bëjë ndryshike në look-un e saj, normalisht jo në mënyrë të tepruar.

Ajo ka bërë zgjatje të flokëve, pa ndryshuar ngjyrën bjonde me të cilën na është mësuar syri ta shohim gjithmonë.

Image

Këtë ndryshim Orinda e ka bërë të ditur përmes një postimi të postuar në profilin e saj të instagramit ku lajmëron sezonin e ri.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat