Adelina Ismaili shtatzënë? Fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Bota e Yjeve

Adelina Ismaili shtatzënë? Fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 22:10
Adelina Ismaili

Këngëtarja Adelina Ismaili ka që nga mesi i qershorit që nuk është bërë aktive në rrjete sociale. Fansat e saj kane filluar t'ia ndjejnë mungesën dhe i shkruajnë vazhdimisht në foton e fundit.

Së fundmi Adelina është shfaqur në një foto të publikuar nga miku i saj Eraldo Rexho. Këngëtarja ka veshur një fustan ngjyrë rozë dhe sytë shkojnë menjëherë te barku i saj i rrumbullakosur.

Kjo foto ka ngritur dyshimet se Adelina është në pritje të ëmbël, dy vite pas lindjes së djalit të saj Uliksit.

Image

Po ashtu kjo mund të jetë dhe arsyeja pse Adelina që prej dy muajsh nuk ka sjellë postime të reja në instagram. Ndoshta ajo dëshiron që ky të jetë një lajm surprizë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat