Miley Cyrus mohon tradhtinë, tregon se është e lumtur në romancën e re - Bota Sot
Miley Cyrus mohon tradhtinë, tregon se është e lumtur në romancën e re

Bota e Yjeve

Miley Cyrus mohon tradhtinë, tregon se është e lumtur në romancën e re

Nga: Bota sot Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:39
Miley Cyrus, Liam Hemsworth

Miley Cyrus e mohon ashpër tradhtin ndaj Liam Hemsworth dhe zbulon se ajo është më e lumtur se kurrë me romancën e saj të re me Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus ka zgjedhur Twitter për të treguar rreth ndarjes së saj nga bashkëshorti Liam Hemsworth, me të cilin është e lidhur që 10 vite.

Në disa postime të ashpra ajo e ka mohuar se kurrë nuk e ka tradhtuar aktorin e Hunger Games./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat