Fjolla Morina “përvëlon” me fotot e fundit, ekspozon tatuazhin gjigand në…

Bota e Yjeve

Fjolla Morina “përvëlon” me fotot e fundit, ekspozon tatuazhin gjigand në…

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 07:15
Fjolla Morina

Fjolla Morina është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.

Sigurisht që një pjesë e madhe e fansave, e simpatizojnë për hiret e saj.

Këngëtarja ekstravagante nuk rresht së postuari foto dhe video ku ajo tregon linjat tepër seksi.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe ku shfaqet në bregdet.

Në fotot e publikuara ajo ka marrë komente të shumta për shkak të hireve.

Image

Në njërën nga fotot ajo ka ekspozuar tatuazhin e saj gjigand në këmbë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat