Ashley Graham për herë të parë del në publik gjatë shtatzënisë - Bota Sot
Ashley Graham për herë të parë del në publik gjatë shtatzënisë

Bota e Yjeve

Ashley Graham për herë të parë del në publik gjatë shtatzënisë

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:16
Ashley Graham

Supermodelja e njohur, Ashley Graham, para disa dite e ka bër të ditur vet për adhuruesit e saj se është shtatzënë.

Ajo ka postuar disa fotografi dhe video në rrjetin social Instagram duke thënë se pret fëmijën e saj të parë.

Paparacit e fotografuan aktoren teksa kthehej në shtypin e saj në Los Angeles pasi ndejës së bebes që e pati në St. Barths.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat