E veshur si princeshë, Afrona i bën dedikim dashurie Bleros

Bota e Yjeve

E veshur si princeshë, Afrona i bën dedikim dashurie Bleros

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 18:22
Afrona Dika

Afrona ka ndarë imazhe të reja nga seti fotografik realizuar para dasmës.

Afrona Dika ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja nga fotosesioni që ka realizuar pak kohë para dasmës.

E veshur me fustan të bardhë, Afrona dukej për mrekulli në fotografitë që i realizoi buzë detit.

Image

Këtyre imazheve, ajo ia shtoi mbishkrimin “Buzëqeshja është forma më e bukur e secilës grua….Blero Muharremi, Të dua”.

Për ndryshe, Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë me martesë më 21 shtator.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat