Dua Lipa momente intime me të dashurin në plazh - Bota Sot
Dua Lipa momente intime me të dashurin në plazh

Bota e Yjeve

Dua Lipa momente intime me të dashurin në plazh

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:11
Dua Lipa

Ata përfundimisht dolën në publik bashkë në fillim të kësaj jave.

Dhe Dua Lipa është parë me të dashurin e saj Anëar Hadid të premten në një shtëtije romantike në Malibu.

Këngtarja e hitit Neë Rules, kishte veshur bikine të bardha duke treguar trupin e gjatë e të hollë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat