U përfshi në skandalin e tradhtisë me Kardashianët, vuan nga ankthi mendor - Bota Sot
U përfshi në skandalin e tradhtisë me Kardashianët, vuan nga ankthi mendor

Bota e Yjeve

U përfshi në skandalin e tradhtisë me Kardashianët, vuan nga ankthi mendor

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:18
Jordyn Woods

Jordyn Woods ka humbur shumicën e miqve të saj me Kylie Jenner dhe Kardashianet, pas skandalit me Tristan Thompson.

Nëna e saj më në fund ndau një postim të sinqert në Instagram për vajzën e saj e cila thotë se kaloj në një dhimbje mendore dhe emocionale.

Modelja 21 vjeqare poashtu foli hapur rreth jetës së saj për Teen Vogue./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat