Rita Ora me të dashur të ri?

Bota e Yjeve

Rita Ora me të dashur të ri?

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:26
Rita Ora

Rita Ora ka shfaqur stilin e saj me një këmishë elegante, derisa mori një pushim nga turneu botror Phoenix për një natë jashtë me një mashkull në Londër.

Pas performancës në Japoni, Rita Ora dukej e lumtur kur u kthye sërish në vendin e saj të vjetër, me shoqëri në një pub në Londër.

Këngëtarja 28 vjeqare tregoj figurën e saj me një këmish dhe pantollona të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat