Kim Kardashian vishet shkurt dhe hap këmbët - Bota Sot
Kim Kardashian vishet shkurt dhe hap këmbët

Bota e Yjeve

Kim Kardashian vishet shkurt dhe hap këmbët

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2019 Në ora: 19:39
Kim Kardashian

Ajo jeton një jetë luksoze.

Por edhe Kim Kardashian i duhet pak kohë për pushim dhe energji dhe e mori atë të enjten, deria pushonte në Bahamas.

38 vjeqarja tregoj këmbët e saj me një fustan të shkurët, gjatë disa fotove në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat