Kim dhe Kylie si binjake, me linjat seksi Instagram-it i vënë ‘flakën’ - Bota Sot
Kim dhe Kylie si binjake, me linjat seksi Instagram-it i vënë ‘flakën’

Bota e Yjeve

Kim dhe Kylie si binjake, me linjat seksi Instagram-it i vënë ‘flakën’

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 21:58
Kim dhe Kylie

Kim dhe Kylie janë dy vajzat më të famshme të familjes Kardashian-Jenner.

Të dyja ato kanë ndërtuar karriera të suksesshme e bashkë me të edhe pasuri, dhe sot janë ndër personat më të pasur në botë.

Si Kim, ashtu edhe Kylie kanë lansuar marka me produkte të bukurisë ndërsa së fundi kanë bashkuar forcat për linjën e re të parfumit.

Për këtë bukuroshet kanë njoftuar përmes llogarive përkatëse në Instgram dhe këtë e bëjë me një imazh tejet atraktiv.

Motrat e njohura u shfaqen të veshura njëjtë me ngjyrë roze të lehtë, me grim dhe flokë identike derisa ishte pothuajse e pamundur të dalloheshin nga njëra-tjetra.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat