E veçantë dhe e bukur, Rita Ora shfaqet ndryshe në fotot e fundit

Bota e Yjeve

E veçantë dhe e bukur, Rita Ora shfaqet ndryshe në fotot e fundit

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 22:19
Rita Ora

Ajo sapo ka përfunduar koncertet në kuadër të turneut të saj në Azi.

Menjëherë pas kësaj, Rita Ora është rikthyer në Londër ku nga atje ka sjellur disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Rita në fotografitë e reja erdhi më ndryshe, me një stil të veçantë të flokëve dhe grim të theksuar. Ajo dukej bukur dhe në formë të mirë.

“Ndjenë e mirë të jesh në shtëpi”, ka shkruar Rita.

Ndryshe, Rita po punon në projekte të reja, ‘Ritual’ është lansimi i saj i fundit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat