Puthje në det dhe sërf, çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Dua Lipës - Bota Sot
Puthje në det dhe sërf, çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Dua Lipës

Bota e Yjeve

Puthje në det dhe sërf, çfarë nuk u pa nga ditëlindja e Dua Lipës

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 12:53
Dua Lipa, Anwar Hadid

Ky 24-vjetor duhet të ketë qenë i paharrueshëm për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Krahas fotove që ajo ka publikuar gjatë gjithë kohës për të treguar sesi po argëtohej me miqtë dhe të afërmit e saj, ka qenë pikërisht e përditshmja “Daily Mail” që ka treguar diçka më shumë.

Këngëtarja ka kaluar vërtet çaste shumë romantike në krahë të të dashurit të saj Anwar Hadid. Ata janë fotografuar duke bërë sërf në Malibu dhe gjithashtu duke u puthur  gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin.

Pas disa kohësh spekulimesh për lidhjen e tyre tashmë ajo dhe Anwar janë duke e shijuar edhe në sytë e të  tjerëve dashurinë e tyre pa u fshehur më.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat