Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse - Bota Sot
Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Bota e Yjeve

Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:24
Rita Ora

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë.

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat