Heidi Klum, vë në pah këmbët e saja në të zezë - Bota Sot
Heidi Klum, vë në pah këmbët e saja në të zezë

Bota e Yjeve

Heidi Klum, vë në pah këmbët e saja në të zezë

Nga: Bota sot Më: 27 gusht 2019 Në ora: 12:43
Heidi Klum

Heidi Klum, është shfaqur në tapetin e kuq në ngjarjen e MTV VM,As, teksa ka treguar në një fustan të zi këmëbt e bukura të saja, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Klum nuk zhgënjeu mbrëmjen e së hënës pasiqë ajo u shfaqë elegante dhe mjaftë stil duke treguar linjat e sajapërfekte edhe pse 46-vjeçë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...