Aktorja shkëlqen pas ndarjes - Bota Sot
Aktorja shkëlqen pas ndarjes

Bota e Yjeve

Aktorja shkëlqen pas ndarjes

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 18:53
Katie Holmes

Këtë verë, ajo thjesht po shkëlqen, dhe ne nuk mund të ndalemi të admirojmë bukurinë e saj.

Që kur dolën lajmet se Katie Holmes dhe Jamie Foxx u ndanë, çdo herë e më pas mësojmë diçka tjetër.

Çifti u nda në muajin maj, kur u shfaqën në publik në një darkë të Met Gala.

Pas ndarjes, aktorja duket e vendosur para botës të tregojë veten pa asnjë kufizim.

Që nga maji, ne kemi pasur mundësinë ta shohim në kombinime të shkëlqyeshme të veshjeve.

Pavarësisht nëse ishte një fustan me lule apo fustan pa rrip, ajo dukej perfekte. Ajo është bërë një eksperte në ndërthurjen e pjesëve romantike dhe seksi.

Kur ajo ishte duke vizituar Disneyland, kishte veshur një fustan të bardhë të përsosur që kishte një shpinë të hapur në mënyrë diskrete.

Në korrik, ajo postoi një seri të tërë fotografish seksi, dhe ne mund t'i themi se Jamie duhet të pendohet dhe t’i kërkojë falje bukuroshes së Hollywoodit për ndarjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...