Lauren tregon format e saj “bombastike” - Bota Sot
Lauren tregon format e saj “bombastike”

Bota e Yjeve

Lauren tregon format e saj “bombastike”

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 23:13
Lauren Goodger

Ajo njihet për format e saj bombastike trupore.

Dhe duke i pasur, ajo nuk heziton asnjëherë t'i vë në pah, përcjell Bota sot.

32-vjeçarja, Lauren Goodger ka nxjerr në pah asetet e saj të mrekullueshme, e veshur me një palë streçe dhe bluzë të zezë pas trupit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...