Alessandra Ambrosio e lumtur në krah të dashurit, braziliania kapet duke u puthur me stilistin italian - Bota Sot
Alessandra Ambrosio e lumtur në krah të dashurit, braziliania kapet duke u puthur me stilistin italian

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio e lumtur në krah të dashurit, braziliania kapet duke u puthur me stilistin italian

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 18:15
Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddin

Modelja e bukur braziliane, Alessandra Ambrosio nuk e fsheh faktin që ndihet e lumtur me të dashurin, Nicolo Oddin.

Të dy janë fotografuar duke shkëmbyer puthje në një plazh në shtetin kalifornian, e cila nuk ka rënë shumë në syrin e pushuesve në plazh.

Fotografitë tregojnë se bukuroshja dhe stilisti italian janë të dashuruar tejet mase në njëri-tjetrin. Çifti dukeshin më të dashuruar se kurrë dhe Alessandra tregoi figurën e përsosur në bikini.

Modelja u kujdes për pamjen e plotë të plazhit, kështu që ajo tërhoqi vëmendjen edhe më shumë tek vetja me bizhuteritë që zgjodhi për rrobat e banjës.

Alessandra dhe Nikolo Odi kanë filluar romancën që nga qershori i vitit të kaluar kur u takuan në një klub nate në shtetin italian.

Ndryshe, kujtojmë se 38-vjeçarja kishte një lidhje me milionerin Jamie Mazur para italianit, me të cilën ka dy fëmijë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...