Rita Ora e bronztë, moti nuk e kemi parë kaq të bukur

Bota e Yjeve

Rita Ora e bronztë, moti nuk e kemi parë kaq të bukur

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2019 Në ora: 21:15
Rita Ora

Ajo nuk është më e panjohur të sjellë stuhi me ansamblet e saj glamuroze në skenë.

Dhe Rita Ora u shfaq para ekranit edhe një herë me një fustan të shkurtër argjendi, në ndejën e bashkëpunimit të saj me kompanin Deichmann Shoe në Berlin.

Këngtarja britanike tregoj figurën e saj të pabesueshme me fustanin e shkurtër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat