Motrat 'seksi' në të njëjtën shfaqje - Bota Sot
Motrat 'seksi' në të njëjtën shfaqje

Bota e Yjeve

Motrat 'seksi' në të njëjtën shfaqje

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2019 Në ora: 21:46
Frankie

Motra tjetër e Chloe Sims, Frankie do të jetë bashkë me Demin për të filmuar skenat për Towie dhe bëhet motra e fundit për tu bashkuar në këto xhirime.

Për më pak se një vit kur motra e saj Demi u shfaq në këtë ngjarje, edhe motra e saj 24 vjeqare, motra e mesme u shfaq poashtu./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...