Mikayla Demaiter, një “bombë” e hockey-t në akull që e kërkon çdo skuadër - Bota Sot
Mikayla Demaiter, një “bombë” e hockey-t në akull që e kërkon çdo skuadër

Bota e Yjeve

Mikayla Demaiter, një “bombë” e hockey-t në akull që e kërkon çdo skuadër

Më: 29 gusht 2019 Në ora: 14:00
Mikayla Demaiter

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjoje ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

130 mijë ndjeksit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të ciliën Mikayla luan, Bluewater Hawks.

Jo ftojmë të shikoni disa foto të portieres më seksi të hockey-t.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...