Kylie Jenner shkëlqeu në festën e të dashurit

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shkëlqeu në festën e të dashurit

Nga: Bota sot Më: 29 gusht 2019 Në ora: 23:26
Kylie Jenner

Kylie Jenner kishte veshur atlete Adidas dhe një fustan të shkurtër të zi, kur u shfaq në shoun e Travis Scott.

Ajo me këtë veshje edhe njëherë ka theksuar linjat e saj trupore.

Kylie me stilin e saj po ngjan me atë të viteve të 90-ta./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat