Demi Rose vjen me fotoshot të egër, gati të tregoj gjithqka - Bota Sot
Demi Rose vjen me fotoshot të egër, gati të tregoj gjithqka

Bota e Yjeve

Demi Rose vjen me fotoshot të egër, gati të tregoj gjithqka

Nga: Bota sot Më: 29 gusht 2019 Në ora: 23:32
Demi Rose

Kohët e fundit ajo e pranoj se ajo është një nga personat me të shëndetshëm.

Dhe figura e saj mahnitëse e dëshmoj këtë gjatë një fotosesioni të ri në Bali të hënën.

Modelja britanike tregoj pamjet e saj të bujshme me rroba banjo të bujshme ngjyrë argjendi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...