Kinsei Volanski bën ”show”, provokon e zhveshur në plazh - Bota Sot
Kinsei Volanski bën ”show”, provokon e zhveshur në plazh

Bota e Yjeve

Kinsei Volanski bën ”show”, provokon e zhveshur në plazh

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 06:45
Kinsei Volanski

Kinsei Volanski do të mbetet ndër legjendat e shkruara të futbollit për atë dalje në fushë, në finalen e Championsit ku Liverpuli dhe Totenhemi u përballën në maj 2019.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏐🏐😅

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Bukuroshja me origjinë ruse mori famë botërore, duke u kthyer në sensacion në internet dhe rrjetet sociale. Së fundmi, Kinsei është shfaqur në një video ndryshe, e shtrirë “topless” në rërën e plazhit, një top i vjen drejt saj dhe ajo ngrihet për t’ua dhënë disa meshkujve para saj, por që “harron” që është “topless”.

Menjëherë pas këtij momenti, një sërë topash vërtiten drejt saj duke lënë të nënkuptohej se ajo nuk u ndahet…topave.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...