Bernardeski bëhet baba për herë të parë, konfirmohet lidhja me bukuroshen e “Grande Fratello” - Bota Sot
Bernardeski bëhet baba për herë të parë, konfirmohet lidhja me bukuroshen e “Grande Fratello”

Bota e Yjeve

Bernardeski bëhet baba për herë të parë, konfirmohet lidhja me bukuroshen e “Grande Fratello”

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 06:59
Federiko Bernardeski dhe Veronika Kiardi

Federiko Bernardeski është bërë baba për herë të parë, dhe nëna e fëmijës së tij është Veronika Kiardi.

Bukuroshja italiane ka qenë pjesë e “Grande Fratello 10”, dhe lidhja me lojtarin e Juventusit përkon që nga viti 2015. Gjithsesi të 2 personat i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2017, por vetëm pak ditë më parë po qarkullonte lajmi se ata ishin rikthyer përsëri.

Këtë e tregon edhe fakti se Veronika ka lindur dhe prindi i fëmijës së saj është pikërisht lojtari italian. Një lajm shumë i mirë ky për Bernardeskin i cili tani është bërë baba, edhe pse nuk dihet se fëmija e tij është djalë apo vajzë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...