Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht! - Bota Sot
Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht!

Bota e Yjeve

Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht!

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 08:56
Nathalia Baranchelli

Modelja braziliane Nathalia Baranchelli po çmend web-in dhe sidomos fansat e saj në Instagram.

Me atë vera nuk përfundon në fund të gushtit! Bukuroshja braziliane ka një trup fantastik dhe një fytyrë ëngjëllore, karakteristika këto që e bëjnë Nathalian një nga më të preferuarat e shtëpive më të mëdha të modës.

Nathalia Baranchelli njihet edhe si fanse e zjarrtë e futbollit italian, por që akoma nuk e ka përmendur ekipin e zemrës.

Ju ftojmë të shikoni disa foto të modeles braziliane:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...