Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit - Bota Sot
Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Ngre fustanin më shumë se ç’duhet, Oriola Marashi “tërbon” fansat me fotot e fundit

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 14:53
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë. Kjo për shkak të postimeve seksi dhe provokuese që bën në profilin e saj në “Instagram”.

Një ditë më parë, modelja ka publikuar disa fotografi ku duket mjaft “hot”, ku ka ekspozuar format e saj perfekte e bombastike.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë, ku në një moment ka treguar shumë në pjesën e vitheve. Nga fotot vihet re se fustani është çuar lart, e kjo ka bërë që ajo të tregoj shumë e të duket mjaft seksi.

Pozat e saj janë pëlqyer e komentuar shumë nga ndjekësit e saj, ku disa prej tyre shprehen se është perfekte dhe se shkëlqen.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...