"Pasuritë" e saj gati të shpërthejnë - Bota Sot
"Pasuritë" e saj gati të shpërthejnë

Bota e Yjeve

"Pasuritë" e saj gati të shpërthejnë

Nga: Bota sot Më: 30 gusht 2019 Në ora: 21:46
Yazmin Oukhellou

Ajo u nda nga i dashuri i saj pas një kohe të gjatë James Lock në fillim të këtij muaji.

Dhe Yazmin Oukhellou tregoj edhe njëherë linjat e saj në qytet me një veshje provokative.

Ylli televiziv tregoj pasuritë e saj të bollshme nën bluzën e saj të shkurtër dhe pantollonat e shkurtër xhins./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...