Kim Kardashian sjell foto të 'nxehta' në Instagram - Bota Sot
Kim Kardashian sjell foto të 'nxehta' në Instagram

Bota e Yjeve

Kim Kardashian sjell foto të 'nxehta' në Instagram

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2019 Në ora: 07:24
Kim Kardashian

Vera po përfundon.

Por Kim Kardashian akoma po e sjellë nxehtësinë e saj në faqen e saj në Instagram, duke postuar një album me foto të zjarrta me rroba argjendi.

Ikona 38 vjeqare së fundi ka pushuar me fëmijët e saj dhe motrën e vogël Khloe Kardashian në Bahamas./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...