Rita Ora me performancë të 'zjarrtë' në Kroaci - Bota Sot
Rita Ora me performancë të 'zjarrtë' në Kroaci

Bota e Yjeve

Rita Ora me performancë të 'zjarrtë' në Kroaci

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2019 Në ora: 07:33
Rita Ora

Ajo është e njohur për shfaqjet e saj të guximshme në skenë.

Dhe Rita Ora edhe njëherë dha një shfaqje të tillë, derisa të premten performoj para mijëra tifozëve në Kroaci.

Këngëtarja shqiptare dukej e bujshme me pantollonat e saj shumë ngjyrësh e cila dhe një shfaqje të një niveli të lartë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...