Adriana Lima e mrekullushme në të zeza - Bota Sot
Adriana Lima e mrekullushme në të zeza

Bota e Yjeve

Adriana Lima e mrekullushme në të zeza

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 07:46
Adriana Lima

Ajo e shijoj ditën e pestë të kampionatit të tenisit në SHBA në vendin e saj në rreshtin e parë.

Dhe modelja braziliane Adriana Lima tregoj të premten stilin e saj, derisa u shfaq me një pamje të mrekullushme të zezë.

Ajo u bashkua me aktorët e tjerë si Zoey Deutch, Lena Waithe dhe Michael Shannon./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...