Më në fund e pranon trupin pas lindjes - Bota Sot
Më në fund e pranon trupin pas lindjes

Bota e Yjeve

Më në fund e pranon trupin pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2019 Në ora: 08:00
Malin Andersson

Kohët e fundit zbuloj se rrugëtimi i saj i dashurisë e ka ndihmuar atë të pranoj trupin e saj pas shtatzanisë.

Dhe Malin Andersson tregoj një foto të lumturisë kur shijoj një ditë relaksuese në pishinë në Essex.

Ajo u shfaq me një palë bikinë ngjyrë rozë, dhe më pas fotot i shpërndau në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...