Billie Piper, shkëlqen në të zezë - Bota Sot
Billie Piper, shkëlqen në të zezë

Bota e Yjeve

Billie Piper, shkëlqen në të zezë

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2019 Në ora: 16:12
Billie Piper

Bille Piper, është arë në Hollivud, në një fustan të zi i cili e bëri atë të dukej mrekullueshme, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Piper, e veshur në të zezë ka vë në pah linjat e saja përfekte dhe me një palë syze vetëm sa ka shtuar dozen e stilit të saj të veçant.

Ajo ka ardhur në Itali në fillim të javës teksa pas një jave do ketë premierën e filmit të saj Rare Beasts.

Aktorja edhe pse 36 vjeçe, duket më bukur se kurrë, derisa shetiste në qytetin e Italisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...