“Arratisje supermodelesh”, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin me bikini në Xhamajka - Bota Sot
“Arratisje supermodelesh”, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin me bikini në Xhamajka

Bota e Yjeve

“Arratisje supermodelesh”, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin me bikini në Xhamajka

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 18:06
Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin

Përgjatë gjithë kësaj jave, dyshja Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin është fotografuar duke pushuar brigjeve të Xhamajkës.

Teksa mbanin veshur bikini, vëmendja u fokusua sigurisht te linjat trupore të dy prej modeleve më të paguara në tregun botëror.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...