Detaje të reja që çojnë në dyshime se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes - Bota Sot
Detaje të reja që çojnë në dyshime se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes

Bota e Yjeve

Detaje të reja që çojnë në dyshime se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes

Më: 1 shtator 2019 Në ora: 12:08
Mozzik dhe Loredana

Po flitet për krizë mes çiftit Loredana dhe Mozzik.

Para disa ditësh është raportuar se reperi Mozzik dhe partnerja e saj Loredana po shkojnë drejt ndarjes.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë fakt mirëpo janë disa detaje të reja çojnë në dyshime për prishje të raporteve mes dyshes.

Loredana sot feston ditëlindjen, e Mozzik nuk e ka uruar fare publikisht, mirëpo edhe në një postim ku ajo shihet duke festuar natën e kaluar, reperi nuk është askund.

Të paktën në atë postim Mozzik nuk shihet, e se çfarë po ndodh me çiftin, a do të ketë ndonjë sqarim për publikun e fansat e shumtë mbetet të shihet.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...