Chloe Ferry, tregon gjoksin - Bota Sot
Chloe Ferry, tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Chloe Ferry, tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 1 shtator 2019 Në ora: 16:39
Chloe Ferry

Chloe Ferry, në një fustan të ngushtë ka shfaqur linjat e saja seksi që ka, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ferry, është parë së bashku me Jack Fincham në një udhëtim në Ibizia, duke u shfaqur mjaftë e elegante.

Ylli 24-vjeçar, mahniti të gjithë me pamjen e saj e cila vendosi të tregoi këmbët dhe belin e saj tërheqës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...