Cardi B, në ngjyra ylberi shkëlqen në skenë - Bota Sot
Cardi B, në ngjyra ylberi shkëlqen në skenë

Bota e Yjeve

Cardi B, në ngjyra ylberi shkëlqen në skenë

Nga: Bota sot Më: 1 shtator 2019 Në ora: 16:52
Cardi B

Cardi B, në Festivalin Made In America, është paraqitur në skenë në një veshje me ngjyra të ylberit e cila dukej mahnitëse, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli, 26 vjeç, shfaqi edhe linjat e saja në veshjen e saj duke theksuar belin e saj dhe stilin e veçantë me një vrimë të hapur të gjoksit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...