Penelope Cruz, si një princeshë në të bardhë - Bota Sot
Penelope Cruz, si një princeshë në të bardhë

Bota e Yjeve

Penelope Cruz, si një princeshë në të bardhë

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 08:04
Penelope Cruz

Penelope Cruz, është parë në Festivalin e Filmit në Venecia, ajo kishe veshur një fustan të bardhë në të cilin dukej si një princeshë, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Cruz, është një nga emrat më të njohur në Hollyëood dhe natyrisht që mori pjesë në premierën botërore të Rrjetit Wasp në 76 Festivalin e Filmit në Venecia në Itali.

Aktorja Spanjolle, 45 vjeç, më buzëqeshjen e saj bëri që të gjithë të pranishmit të mahniten nga sharmi i saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...