Maura Higgins, shfaqet në sytjena - Bota Sot
Maura Higgins, shfaqet në sytjena

Bota e Yjeve

Maura Higgins, shfaqet në sytjena

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 08:10
Maura Higgins

Maura Higgins, ka vendosur të vë në pah sytjenat e saja, edhe pse përmbi kishe një xhaketë të hollë veshur, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Higgins, me një palë pantolla lëkure është parë teksa ka marrë pjesë në festën e mbledhjes PrettyLittleThing të Molly Mae 'Hague në Mançester natën e së Dielës.

Bukuroshja irlandeze, 28 vjeç, mbërriti në restorantin Rosso në sytjena të zezë, pantolla lëkure dhe një xhaketë, të kombinuara me vetëm me ngjyrën e zezë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...