Luana Vjollca feston ditëlindjen, ja urimet dhe surprizat që mori në ditën e saj të veçantë - Bota Sot
Luana Vjollca feston ditëlindjen, ja urimet dhe surprizat që mori në ditën e saj të veçantë

Bota e Yjeve

Luana Vjollca feston ditëlindjen, ja urimet dhe surprizat që mori në ditën e saj të veçantë

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 18:26
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, feston sot ditëlindjen. Për 27-vjetorin e saj të lindjes, ajo ka marrë urime të shumta e surpriza të ndryshme.

Fansat, miqtë dhe familja nuk kanë harruar që të surprizojnë Luanën në ditën e saj të veçantë.

Motra e saj, moderatorja Marina Vjollca ka pritur mesnatën për të thënë fjalët më të bukura për gjysmën e saj. Ajo ka bërë një postim në “Instagram”, ku krahas saj shkruan: ““Gëzuar ditëlindjen bisha ime! Nuk ka limite shpejtësie në rrugën tënde drejt suksesit, gjithmonë Më e Mira do jesh! Të dua pafund gjysma ime💚”.

“Jet boll më emocionovee se plasaa 😭 TE KAM JETËN TIME TË SHTREJNTË !!! Gjysma ime më e mirë”, i përgjigjet Luana.

Nëna e saj, Maria Vjollca, ka publikuar në “Instagram” një foto ku shfaqet me të voglën e shtëpisë dhe në të shkruan fjalët më të ëmbla: “E vogla ime ti. Gëzuar ditëlindjen jetë e bukur. Dinamikja, e guximshmja, dashuria ime. Festofsh edhe 100 vite ashtu si t’i do zemra. Faleminderit që ma zgjat jetën”.

Ajo gjithashtu ka marrë një tufë me lule të krijuar nga vetë fansat e saj, të cilët e kanë emocionuar pa masë. “Vdiqa fare. #Luanator kjo është dhurata më e bukur për mua! Të mbledhësh lule e të krijosh buqetë vet me lidhësen e lokeve vdiqaaa”, shkruan moderatorja në një postim në “Instastory” ku tregon edhe lulet.

Kujtojmë se dhuratën e parë e mori para dy ditëve, një super buqetë me trëndafila të kuq ia dhuroi stilistja e saj Blerina, duke u lënë kështu radhën të tjerëve për të bërë dhurata!

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...