Dua Lipa do të bashkëjetoj me të dashurin - Bota Sot
Dua Lipa do të bashkëjetoj me të dashurin

Bota e Yjeve

Dua Lipa do të bashkëjetoj me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 19:43
Dua Lipa

Dua Lipa është zhvendosur bashkë me të dashurin e saj Anwar Hadi pasi marrëdhënia e tyre ka shkuar në një tjetër nivel vetëm pas dy muajsh.

Ata konfirmuan romancën e tyre gjatë muajit korrik kur u shfaqën në eventin e British Summer Time.

Dua Lipa dhe Anëar Hadid lidhjen e tyre e quan në një tjetër nivel pasi janë zhvendosur për të jetuar bashkë vetëm pas dy muajsh lidhje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...