Mamaja 'seksi' e dy vajzave - Bota Sot
Mamaja 'seksi' e dy vajzave

Bota e Yjeve

Mamaja 'seksi' e dy vajzave

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 20:00
Helen Flanagan, Jay Hall

Ajo është një aktore e njohur dhe një nënë e përkushtuar për dy vajzat e saj.

Dhe Helen Flanagan gjeti pak kohë nga orari i saj kur u shfaq për darkë jashtë me Jay Hall këtë javë.

Ish ylli i Coronation Street kishte veshur një fustan të shkurtër xhins dhe qizme të gjata./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...