Vajza e Johnny Depp merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
Vajza e Johnny Depp merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Vajza e Johnny Depp merr gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 2 shtator 2019 Në ora: 20:16
Lily Rose Depp

Yjet në gjithë globin kanë arritur në qytetin venecian për përvjetorin ekstravagant.

Dhe Lily Rose Depp dukej shumë elegante kur arriti në Festivalin e 76 të Filmit në Venecia të hënën.

Vajza e Johnny Depp dhe Vanessa Paradis siguroj të marr vëmenjen në këtë ngjarje me një fustan korset pa rrip./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...