I dukej trupi shumë “bazik”, shndërrohet me 112.000 dollarë - Bota Sot
I dukej trupi shumë “bazik”, shndërrohet me 112.000 dollarë

Bota e Yjeve

I dukej trupi shumë “bazik”, shndërrohet me 112.000 dollarë

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 22:29
Mary Magdalen

Balerinës 24-vjeçare nga Torontoja, në Kanada, i dukej vetja shumë “bazike” me trupin natyral që kishte, ndaj shpenzoi plot 112 mijë dollarë (150 mijë dollarë kanadezë) për t’u shndërruar plotësisht.

Ajo bëri tri operacione për rritje gjoksi, 15 për buzët dhe të pasmet. Por nuk duket se është e kënaqur me kaq.

Vajza e quajtur “Mary Magdalen” thotë se ka dashur të bëjë operacione plastike qëkur ka qenë 14 vjeçe, dhe tani i është kthyer si pasion, si sport ekstrem, të cilin nuk e lë dot.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...