Arta Elezaj ekspozon format e saj seksi në bikini - Bota Sot
Arta Elezaj ekspozon format e saj seksi në bikini

Bota e Yjeve

Arta Elezaj ekspozon format e saj seksi në bikini

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 22:40
Arta Elezaj

Arta Elezaj është një nga femrat që po spikat në aktrimin e humorit.

Ajo gjatë kësaj vere ka shijuar pushimet në bregdet dhe këtë e tregojnë imazhet e saj në rrjetet sociale.

Në fotografitë e publikuara ajo ka ekspozuar linjat fizike ku shfaqet tejet seksi në bikini.

Të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet në fotografitë që ajo ka publikuar në Instagram.

Arta Elezaj u bë e njohur për rolin e saj në serialin ‘O sa mirë’ e më pas edhe në emisionin komik, ‘Duplex’.

Shihni fotot e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...