Bebe Rexha rrëfen tmerrin: Ndihesha se do të dhunohem - Bota Sot
Bebe Rexha rrëfen tmerrin: Ndihesha se do të dhunohem

Bota e Yjeve

Bebe Rexha rrëfen tmerrin: Ndihesha se do të dhunohem

Nga: Bota sot Më: 3 shtator 2019 Në ora: 09:44
Bebe Rexha

"Ndihesha që do të dhunohem", Bebe Rexha zbuloj një takim të frikshëm me producentin e muzikës dhe mënyrën se si u urdhërua të humbas peshë.

Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të dhe aktualisht është turneun me Jonas Brothers.

Por ajo ka zbuluar se nuk ka argëtim dhe lojëra gjithmonë për Bebe Rexha./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...