Chrissy Teigen e bën fansin të pendohet

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen e bën fansin të pendohet

Nga: Bota sot Më: 3 shtator 2019 Në ora: 09:51
Chrissy Teigen

Mos u ngatërroni me Chrissy Teigen dhe prisni që të merrni kritika të ashpra.

Modelja e rrjeteve sociale dhe autorja e librit të kuzhinës harxhoj pak kohë duke lexuar komentet dhe një njeri e quajti atë k**vë.

Burri e kuptoj se kapërcej kufinjtë me fjalët e tij dhe kërkoj falje, gjë që u pranua menjëherë nga zonja John Legend./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat