Leonardo DiCaprio argëtohet me të dashurën 22 vite më të re në plazhin e Malibusë - Bota Sot
Leonardo DiCaprio argëtohet me të dashurën 22 vite më të re në plazhin e Malibusë

Bota e Yjeve

Leonardo DiCaprio argëtohet me të dashurën 22 vite më të re në plazhin e Malibusë

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 11:59
Leonardo DiCaprio

Ata janë në lidhje që nga dhjetori i vitit 2017-të dhe gati dy vjet më vonë, dyshja ende po kalojnë kohë së bashku.

Leonardo DiCaprio, 44 vjeç dhe Camila Morrone, 22 vjeçe, morën vëmendje të shtunën në Malibu duke luajtur volejboll në plazh me disa miq të tyre, ndërsa shijuan fundjavën.

Dyshja dukeshin mjaft të lumtur në lojë kur ata buzëqeshën dhe bënin shaka rreth njëri-tjetrit.

Bukuroshja u shfaq e mahnitshme me një palë xhinse dhe bikini ngjyrë gri, linjat trupore të së cilës janë për t’u admiruar.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...